Historia firmy nierozerwalnie wiąże się z życiorysem właściciela, który w 2002 roku otrzymał podbudowę merytoryczną w zawodzie kończąc Technikum Budowlane by następnie praktykować je od najniższego szczebla na szeregu budów wykonując prace murarskie, tynkarskie, układanie płytek ceramicznych, ocieplając budynki styropianem i wełną mineralną.
Weryfikacja umiejętności i przygotowania do zawodu została wystawiona na próbę w 2005 roku, gdy otworzyła się szansa zaistnienia na rynku niemieckim. Początkowo na próbę na króki okres jako pomoc przy wykończeniu jednej inwestycji. Tamtejszy rynek okazał się być niezwykle atrakcyjny nie tylko pod względem wynagrodzenia, ale przede wszystkim dostępu do najnowszych technologii i możliwości dalszego rozwoju.

Rok 2018 to doskonała koniunktura w kraju i kolejna szansa na sprawdzenie swoich umiejętności i wiedzy w ojczyźnie. Optymalne przygotowanie do różnego rodzaju zadania pozwala zmierzyć się z wymagającymi zleceniami, a nabyta w niemczech wysoka kultura pracy i dostęp do najnowszych technologii otwiera możliwości, które dają szansę na realizacje satysfakcjonujące w swym wyniku, inwestora jak i wykonawce.

Niech, zatem ten rys historyczny będzie zaproszeniem do współpracy i zobowiązaniem do wysokiej jakości wykonawstwa, na tej niełatwej branży.